Trasa – Corfu

Energia – skąd się bierze – trochę naukowo

19 maja 2015 Komentarz (1) Suplementy diety, Wiadomości, Zdrowe żywienie

Nowe technologie w sporcie

Bioelektrody Lifewave to nowoczesna forma fototerapii. Zawierają kryształy organiczne , które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało odbijają niewielkie ilości światła w zakresie pasm podczerwieni i światła widzialnego.

 

Lifewave to przełomowa technologia dzięki której jesteśmy w stanie bardzo szybko zredukować ból i stan zapalny, działając na ich przyczynę. Możemy w naturalny sposób pobudzić nasze komórki do produkcji większej ilości energii. Jednocześnie uzyskując obniżenie stresu zawodnika czy poprawienie jego snu.

 

Wszystko to możliwe jest już teraz za pomocą non-transdermalnej (nieprzezskórnej) technologii Lifewave.

 

Noszenie bioelektrod podczas przygotowań, startów czy czasu regeneracji, powoduje zwiększenie możliwości organizmu w sposób całkowicie bezpieczny i dozwolony.

 

Wyobraź sobie, że w razie kontuzji, urazu możesz niemal natychmiast zredukować ból, opuchliznę. Możesz przyspieszyć regenerację i powrót do pełnej sprawności. Wyobraź sobie, że przywracasz w sposób naturalny swój sen. Wyobraź sobie, że możesz bardzo szybko zredukować swój stres i w czasie osłabienia poprawić swoją odporność!

 

Dlaczego Mistrzowie Świata w piłce nożnej Niemcy używają technologii? Dlaczego na ostatnich letnich igrzyskach olimpijskich ponad 1000 zawodników używało tej technologii? Dlaczego coraz więcej sportowców sięga po technologię Lifewave?

 

Bo jest prosta w użyciu, działa bardzo szybko i pomaga w sytuacjach gdzie środki chemiczne zawodzą lub są niedozwolone.

livewave_01lifewave_02

Jedna Odpowiedź na Nowe technologie w sporcie

  1. alex pisze:

    Mam pytanie czy ktoś już sprawdzał tę technologię? Dziękuję za odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code

Przejdź do paska narzędzi